Kto sa nespýta, nič sa nedozvie

… a ak budem mať šťastie, nedozviem sa aj tak, hoci som sa spýtala. Alebo nie?

Totiž, to je tak. Okrem toho, že som dnes bola fotiť ako Kitana, kdesi na Instagrame nájdete mejkapové selfíčko, tak mi pred chvíľou preplo a napísala som istému chlapíkovi SMS-ku v znení (a to fakt), či je zadaný alebo nie. Pôsobí sympaticky. Má milión mačiek. Vozí mi obedy! Nenechá ma umrieť od hladu! Nie je to znakom, že má dobré srdce a chce ma?

Nie, vážne nie je a poďme ďalej.

K jeho číslu na mobil som prišla ako slepé kura k zrnu, chudák už určite 20x oľutoval, že mi ho tak neprozreteľne dal. Podchvíľou dúfam, že mu cestou telefón spadol do kanála a tú správu nikdy nenájde. Potom dúfam, že je na ceste sem, totiž načo slová, treba činy! No, a napokon verím, že som nikdy nič také nenapísala a a hej, budem to môcť zvaliť na svoju mačku Sissi, že mi prešla po klávesnici mobilu a napísala náhodou siahodlhú zmysluplnú SMS.

Možno to pôsobí… neviem, zúfalo, možno drzo, trebárs som to tým pos..la, ale spýtať sa ho priamo sa nedá (nikdy!), no a vysielať nenápadné signály… niečo ako “otvorím mu dvere nahá a pozvem ho dnu”, no, na také akosi nie som.

Dopekla, ale prečo ešte neodpísal? Asi ma neuznal hodnu odpovede. Alebo si pamätá moju nenalíčenú verziu a myslí si, že mám 13 rokov. Oh fuck. Ale sken občianskeho by som mu asi posielať nemala.

Čo som to zas spáchala? Dúfam, že v pondelok, ak donesie obed, nebude tradične zvoniť pri dverách, ale niekde ho nechá. Alebo sa praští do hlavy, zabudne, že ma pozná a že som mu písala, no a nestane sa vôbec nič.

Myslím, že som mala správu koncipovať nejak ináč, premyslenejšie, ale možno by mohol oceniť, že čo na srdci, to na jazyku… Aaa, to je tiež nič moc. A okrem toho… pokiaľ volí Kotlebu a uznáva Rusko, tak to vôbec, ale vôbec nie je vhodný kandidát na… (neviem čo). To sme tu už mali a len ma to dožralo, ako môžu byť dnešní mladí vypatlaní.

Mladí, no. Už ani takí moc nie sme.

Stále neodpísal a je to tak fajn.

Teda nie je.

Sakra. Help me.

(Zdroj prezent. obr.)

One thought on “Kto sa nespýta, nič sa nedozvie

  1. Elizabeth píše:

    Určite neľutuj, že si tú správu napísala – ako máš v nadpise: kto sa nespýta, nič sa nedozvie. Možno z toho bude niečo, čo by si ani nečakala. Viem, že ja som človek čo si stále robí nádeje, ale aj tak. 🙂

    Liked by 1 person

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.