Som späť!

Zistila som, že bez blogovania nedokážem existovať. Aj som to napísala podpore na WP.com (áno, som zas na .com a je to tak, myslím, fajn), niečo v štýle: Prosím, mohli by ste mi znovu otvoriť účet? Viete, bez blogu neprežijem, doslova. Ochotne mi prianie splnili, hoci si myslím, že teraz o mne musia mať mienku v štýle: Ehm, tá ženská nevie, čo chce. A v tom to presne je: Neviem, čo chcem. Vlastne to vôbec netuším a podchvíľou smrteľne túžim po niečom inom, protichodnom. Zmazala som všetky možné aj nemožné účty, od Twitteru, YouTube, cez oba blogy, až po DeviantArt a Patreon. Ovládli ma emócie, konkrétne hnev a túžba (skončiť to) a bolo to zlé, i keď som oľutovala len tie blogy. Zatiaľ totiž stále žijem a myslím, že pokiaľ budem blogovať, tak to pri tom aj nejaký čas ostane. Nie je to divné?

Niečo z predošlých webov som ponechala, niečo je nóvum, trebárs končím so zarovnávaním textu do bloku. Vraj je to hlúposť, hoci sa mi to stále páči. Zároveň tento blog poslúži aj ako galéria na nové cosplaye, ktorých bude, myslím, rozhodne pomenej než predtým. Uvedomila som si, že nepotrebujem tých stránok milión a tiež nemusím mať najvyšší paušál, ktorý ma v konečnom dôsledku vyjde… veľa. Chcem a mala by som len písať, to mi údajne ide – hm – a občas čo-to nafotiť, pretože ma to baví. Síce o dosť menej než kedysi, možno som z toho vyrástla, ale po 11 rokoch sa toho predsa len vzdáva ťažko.

Rozhodne by sa mi zišlo najprv myslieť, potom konať, prípadne ísť sa prespať, potom radšej ani nekonať. V ovládnutí hnevom sa veci neriešia, pamätajte na to. Človek povie/porobí, čo vôbec v skutočnosti nechcel. Tak sa mi podarilo povedať jednej svojej príbuznej, že je cunt, preklad nebude. Nevzala to práve najlepšie, isteže. A mrzí ma to? Jo.

Každopádne začínam od piky, čo neznamená, že sa tu zjavia články, ktoré som už kedysi spísala. V určitom ohľade hej, viem, že sa občas opakujem, ale chcem sa pohnúť ďalej a nechať depresívne výlevy za sebou. Výkecy mesiaca asi ponechám, no v optimistickejšom duchu (budem sa snažiť). A viac srandy či paródií, ak ešte mám tento skill. Totiž, viete. Bez humoru by sa nám ani umrieť nechcelo, tak to proste je.

One thought on “Som späť!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.